Beyaz Saray Basın Sözcüsü: Trump’ın başkan olmasını Allah istedi – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Türk ilim dünyasının acı kaybı   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)

Beyaz Saray Basın Sözcüsü: Trump’ın başkan olmasını Allah istedi

Saray Sanders, Christian Broadcast Network’e verdiği röportajda, Trump’ın Amerikan başkanı olmasını Allah istedi, dedi.

31 Ocak 2019
A. Selim Babaoğlu
Trump'ın başkan olmasını Allah istedi
Beyaz Saray Basın Sözcüsü Sarah Sanders

Sarah Sanders: Donald Trump’ın Amerikan başkanı olmasını Allah istedi

(https://edition-m.cnn.com/2019/01/30/politics/sarah-sanders-god-trump/index.html?r=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F, Sarah Sanders: ‘God wanted Donald Trump to become president’ , 31/01/2019)

Amerikan CNN gazetesi Beyaz Sarayın basın sözcüsü Sarah Sanders’ın Christian Broadcasting Network’e verdiği röportajı sayfasına taşımış.
Beyaz sarayın basın sözcüsü Sarah Sanders, Allah’ın herkese bir rol biçtiğini, Donald Trump’a ise Amerika’nın başkanı olmak rolünün düştüğünü, Trump’ın inançlı insanlar tarafından takdir edilen olağanüstü işler başardığını röportajında ifade ediyor.
Amerikan birliklerinin Suriye’den çekilmesi ve PYD’nin durumu ile ilgili soruya ise Amerika’nın PYD’yi desteklediğini Türkiye’ye ise, silahlı Kürt gruplara saldırı halinde Türk ekonomisinin yerle bir edileceğini kastederek, bu niyetini açıkça gösterdiğini belirtiyor.

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları