Kazakistan’ın peşinde olduğu hayaletin görüntüleri ortaya çıktı – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler Çalıştayı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları

Kazakistan’ın peşinde olduğu hayaletin görüntüleri ortaya çıktı

Kazakistan’ın Hankol köyünde geceleri ortaya çıktığı ve sürücüleri yollarından çevirdiği iddia edilen hayalet kızların görüntüleri ortaya çıktı.

24 Kasım 2020
A. Selim Babaoğlu
Kazakistan'daki hayalet
Kazakistan’daki hayaletin görüntüleri

Kazakistan’ın Hankol köyünde bir süredir geceler ortaya çıktığı söylenen hayalet kadının araştırılması amacıyla polis takımı görevlendirildi.

Karanlık çöktükten sonra arabaların önünü kesip camlarına çarpan, araçların içlerine giren, sürücülerin görünce yollarını değiştirdiği hayalet kızlar bölge halkını tedirgin etmesi üzerine devlet harekete geçmiş ve soruşturma başlatılmıştı.

Hayalet kızlara dair hikayeler hızla yayılırken söz konusu yerleşim yerinde seyreden bir aracın kamerasına yakalanan görüntü infial uyandırdı. Görüntülerde beyaz bir varlığın yol üzerinde süzülürcesine hareket ettiği, sürücünün varlığa yaklaşıp varlığın durması ve kendisine yönelmesi üzerine süratle uzaklaşması yer alıyor.

 

Kaynak: (https://www.tamgaturk.com/haber/kazakistanda-devleti-harekete-geciren-hayaletin-goruntuleri-20598.html, 24/11/2020)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları