Yeni kitap: Oğuz Kağan’ın Uzaylı Ataları – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Asırlık çınar Bozkurt İlham Gencer’le sanat ve siyaset bir arada   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö

Yeni kitap: Oğuz Kağan’ın Uzaylı Ataları

Hasan Er’in gerçek bir gazete haberinden esinlenerek yazmış olduğu bu romanda, antik Mu Medeniyeti’ni kurmuş olan uzaylı soydaşlarıyla karşılaşan ve kızları Arkeolog olan bir Türk ailenin yaşadıkları anlatılıyor.

7 Eylül 2020


Evren, mikro âlemden makro âleme kadar iç içe geçmiş teraziler silsilesidir. Kusursuz teraziler sistemi, bilimin belirlediği oranlardaki paylaşımları gösterir. Bunu, tüm fizik ve kimya formüllerinde görebiliriz. Paylaşım, evrenin ve bilimin temelinde vardır. Sosyal hayatın da bilime uygun olması için kendi içinde adil paylaşımları içermesi gerekir. Bilimin bittiği noktada zulüm başlar. Kaos, kargaşa ve huzursuzlukların kök sebebi budur. Bu sorun, ancak öz eğitim seviyesinin üzerindeki bireylerle aşılabilir. Öz eğitim; kendi kendine doğru öğrenmeyi, öğrenebilme becerisi ve temelidir.

Gerçek bir gazete haberinden esinlenerek yazmış olduğum bu romanda, antik Mu Medeniyeti’ni kurmuş olan uzaylı soydaşlarıyla karşılaşan ve kızları Arkeolog olan bir Türk ailenin yaşadıkları anlatılıyor. Dünya insanlarıyla gelişmiş uzaylı soydaşların yaşantıları arasındaki seviye farkı, her alanda irdelenip nedenleriyle eleştiriliyor.

Çin’de bulunan Türk Piramitleri, Türkler’in ilk kıtasının Mu olduğuna ve Dünya tarihinin Türkler’den başladığına dair önemli sırları barındırmakta olup halen incelenmeyi beklemektedir. En büyükleri olan Beyaz Piramit’te, bu romana adını vermiş olduğum, Oğuz Kağan’ın büyük bir heykeli bulunmaktadır.

Acaba Türkler’in, Mu Kıtası’ndan önce de başka bir yerleşkesi var mıydı? Varsa neresiydi?..

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!