Batı Trakya’da 1 kişi Koronavirüsü nedeniyle karantinaya alındı – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler Çalıştayı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Türkiye’de Organ Nakli ve Sorunları

Batı Trakya’da 1 kişi Koronavirüsü nedeniyle karantinaya alındı

Batı Trakya bölgesinde yer alan Gümülcine’de bir kişi Koronavirüsü şüphesiyle karantina altına alındı.

17 Mart 2020
Mete Korkmaz
Batı Trakya
Gümülcine, Batı Trakya’daki büyük şehirlerden biri

Gümülcine Hastanesi’nde bir kişinin tedbir amaçlı karantinaya alınmasının ardından hastanede önemler artırıldı. Millet Gazetesi’nin aldığı bilgiler doğrultusunda bu sabah hastaneye giden doktorlar termal kameradan geçirildi.

Hastanede Kulak Boğaz Burun Kliniği ile Ortopedi Kliniği tamamen boşaltıldı. Aynı zamanda hastanenin giriş katında halkın ayakta tedavi edildiği bölüm de boşaltıldı. Hastanede bundan sonra sadece çok ciddi rahatsızlıkları olanlar acil bölüme alınıp tedavi edilecek. Ciddi durumda olan, ateşi yüksek olan her hasta, hastanede karantina altına alınacak.

Karantina altına alınan hastanın sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçların öğle saatlerinde çıkması bekleniyor. Sonuçlar belli olduktan sonra hastanın kişisel bilgileri gizlenerek kamuoyuna bilgilendirme amaçlı açıklama yapılacak.

Kaynak:QHA

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları