Ermenistan PKK’lılara Azerbaycan üniforması giydirdi – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Asırlık çınar Bozkurt İlham Gencer’le sanat ve siyaset bir arada   • Gündem Özel: Karadeniz’de Rus-Amerikan Rekabeti ve Montrö

Ermenistan PKK’lılara Azerbaycan üniforması giydirdi

Ermenistan Dağlık Karabağ’a getirdiği PKK’lılara Azerbaycan üniforması giydirdi.

26 Ekim 2020
Hakan Güler
PKK’lı Teröristler

TRT Avaz’ın bildirdiği habere göre işgalci Ermenistan Karabağ’a Irak’tan getirdiği PKK’lılara Azerbaycan üniforması giydirdi. PKK ve diğer terörist gruplar Dağlık Karabağ’ın Şuşa kentine konuşlandırıldı. Teröristlere Azerbaycan üniforması giydiren Ermenilerin, Azerbaycan askerlerini şaşırtmak ve teröristler Azerbaycan üniformasıyla öldükten sonra bu teröristleri Azerbaycan’ın getirdiği yönünde kara propaganda yapmayı amaçladığı öğrenildi.

Cephede hiçbir şekilde kazanamayacağını anlayan işgalci Ermeniler, kara propagandanın sınırlarını zorlayarak özellikle batıdan destek almaya çalışıyor.

Kaynak: (https://www.trtavaz.com.tr/haber/tur/dunya/ermenistan-pkkli-teroristlere-azerbaycan-uniformasi-giydirdi/525920, 25.10.2020)

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları