Milli Çizgi Kurtuluş Yolumuzdur – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • ATSIZ- Türkçülüğün Çağlayanı   • MDM İstanbul Şubesi Perşembe Sohbetleri: Kızılema, Turan dünyasının on bin yıllık sırrı

Milli Çizgi Kurtuluş Yolumuzdur

Irak Türkmen Cephesi Lideri Kerkük Milletvekili Erşat Salihi sosyal medyadan Irak’ta yaşanan protestolar ve Irak hükumetinin tutumu hakkında açıklamada bulundu. Salihi Irak’ta mezhepçi ve etnik rejimin değişmesi gerektiğini vurgulayarak “Irak hükumetinin aldığı kararlar, caddelerde yaşanan ayaklanmayı durdurmayacaktır. Mezhepsel projelerle, insanlar refah görmeyecekler. Bizler de Irak Türkleri olarak, bu projelere engel olmamız elzemdir. Milli çizgi kurtuluş […]

14 Kasım 2019
Kocafurkan Dinçaslan

Irak Türkmen Cephesi Lideri Kerkük Milletvekili Erşat Salihi sosyal medyadan Irak’ta yaşanan protestolar ve Irak hükumetinin tutumu hakkında açıklamada bulundu.

Salihi Irak’ta mezhepçi ve etnik rejimin değişmesi gerektiğini vurgulayarak “Irak hükumetinin aldığı kararlar, caddelerde yaşanan ayaklanmayı durdurmayacaktır. Mezhepsel projelerle, insanlar refah görmeyecekler. Bizler de Irak Türkleri olarak, bu projelere engel olmamız elzemdir. Milli çizgi kurtuluş yolumuzdur.” açıklamasını yaptı.

Irak’ta ekonomik durumu protesto etmek amacıyla başlayan gösterilerde 300 den fazla insan hayatını kaybetti.

Yorum yapın!

Comment *

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları