Azerbaycan İle Anavutluk Diplomatik Pasaportlar İçin Vizeyi Kaldırdı.

03.04.2011   Azerbaycan ve Arnavutluk arasında diplomatik ve özel pasaportlara sahip şahıslar için vize sisteminin kaldırılması hakkında anlaşma imzalandı. Anlaşma Arnavutluk’un Dışişleri Bakanı Edmon Hagi Naston`un Azerbaycan’a ziyareti süresinde Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov`la görüşmesinin sonuçları olarak imzalandı. “Biz karşılıklı ilişkilerin yeni aşamasındayız ve bu ilişkileri geliştirmek niyetindeyiz” diye Arnavutluk Dışişleri Bakanı  E. Naston söyledi. Naston, […]


Paylaşın:

03.04.2011 
 
Azerbaycan ve Arnavutluk arasında diplomatik ve özel pasaportlara sahip şahıslar için vize sisteminin kaldırılması hakkında anlaşma imzalandı. Anlaşma Arnavutluk’un Dışişleri Bakanı Edmon Hagi Naston`un Azerbaycan’a ziyareti süresinde Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov`la görüşmesinin sonuçları olarak imzalandı.

“Biz karşılıklı ilişkilerin yeni aşamasındayız ve bu ilişkileri geliştirmek niyetindeyiz” diye Arnavutluk Dışişleri Bakanı  E. Naston söyledi. Naston, Azerbaycan`ın gelişiminin bölgenin gelişimine büyük destek vereceğini de söyledi.

http://www.1news.com.tr/azerbaycan/siyaset/

Yazar

Milli Düşünce Merkezi

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar