Azerbaycan İle Anavutluk Diplomatik Pasaportlar İçin Vizeyi Kaldırdı. – Milli Düşünce Merkezi Millî Düşünce Merkezi - Dünyaya Türkçü Bakış

DUYURU   • Türk ilim dünyasının acı kaybı   • Söz konusu-6: Kadın ve çocuk şiddetinin arka planı (canlı)

Azerbaycan İle Anavutluk Diplomatik Pasaportlar İçin Vizeyi Kaldırdı.

03.04.2011   Azerbaycan ve Arnavutluk arasında diplomatik ve özel pasaportlara sahip şahıslar için vize sisteminin kaldırılması hakkında anlaşma imzalandı. Anlaşma Arnavutluk’un Dışişleri Bakanı Edmon Hagi Naston`un Azerbaycan’a ziyareti süresinde Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov`la görüşmesinin sonuçları olarak imzalandı. “Biz karşılıklı ilişkilerin yeni aşamasındayız ve bu ilişkileri geliştirmek niyetindeyiz” diye Arnavutluk Dışişleri Bakanı  E. Naston söyledi. Naston, […]

15 Mayıs 2011
Milli Düşünce Merkezi

03.04.2011 
 
Azerbaycan ve Arnavutluk arasında diplomatik ve özel pasaportlara sahip şahıslar için vize sisteminin kaldırılması hakkında anlaşma imzalandı. Anlaşma Arnavutluk’un Dışişleri Bakanı Edmon Hagi Naston`un Azerbaycan’a ziyareti süresinde Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov`la görüşmesinin sonuçları olarak imzalandı.

“Biz karşılıklı ilişkilerin yeni aşamasındayız ve bu ilişkileri geliştirmek niyetindeyiz” diye Arnavutluk Dışişleri Bakanı  E. Naston söyledi. Naston, Azerbaycan`ın gelişiminin bölgenin gelişimine büyük destek vereceğini de söyledi.

http://www.1news.com.tr/azerbaycan/siyaset/

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yazarın millidusunce.com'daki yazıları