Bayram Tebriği

Sevgili okuyucularım, Türklüğün ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten duygu ve temennilerimle kutluyor, Cenab-ı Hak’kın, başta  masumlar, mazlumlar ve çaresizler olmak üzere aziz Milletimizin yardımcısı olmasını diliyorum. Yüce Yaradan’ın; Deprem afeti, bölücü terör belası, bizi bir millet yapan değerler ve devletimizin asırlar ötesinden gelen temellerinin sarsılması gibi her türlü tehlikeden kurtulmamız için, yöneticilerimize […]


Sevgili okuyucularım,

Türklüğün ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten duygu ve temennilerimle kutluyor, Cenab-ı Hak’kın, başta  masumlar, mazlumlar ve çaresizler olmak üzere aziz Milletimizin yardımcısı olmasını diliyorum.

Yüce Yaradan’ın; Deprem afeti, bölücü terör belası, bizi bir millet yapan değerler ve devletimizin asırlar ötesinden gelen temellerinin sarsılması gibi her türlü tehlikeden kurtulmamız için, yöneticilerimize ve aydınlarımıza Türk Milletine layık  feraset ve cesaretle gayret, milletimize metanet bahşetmesi duasıyla, selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Yazar

Sadi Somuncuoğlu

Peki ben ne yapabilirim?
Bizi okuyor, beğeniyor ve “Peki ben ne yapabilirim?” diye soruyor musunuz? Bağış yaparak bizi destekleyebilirsiniz. Bağışlarınızla faaliyetlerimiz daha sık, daha geniş ve daha etkili olacaktır. TIKLAYINIZ!

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.