Ege İnci’nin Yazar Demet Yener İle Röportajı

"İnsan; yaşamadan öğrenemez, okumadan yazamaz, yazmadan da kalıcı olamaz. En iyi dost kâğıt ve kalemdir.” diyen editör ve yazar Demet Yener’in "Ege İnci'nin Yazar Demet Yener ile Röportajı” yayımlandı.


Bosna Savaşı Ve Türk Romanı

Karanlıktakiler

Kara Tilki

 

 

 

 

 

 

 

Demet Yener kimdir? sorusuna Millî Düşünce Merkezi ailesi olarak yazıları ve başarılı adımlarıyla gönülden cevap verebiliyoruz. Yazar 1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğitim-öğrenim hayatını İzmir’de tamamladı. Yazarın ilk kitabı, yüksek lisans tezi ve bilimsel makalelerinin bir sentezi olacak şekilde Bosna Savaşı ve Türk Romanı ismiyle bir tarih kitabı yazdı. İlk romanı 2019’da yayımlanan Karanlıktakiler ve 2021’de basılan ikinci romanı Kara Tilki ile yazarlığına devam etmektedir.

Malatya Çağdaş sitesinde yayımlanan röportajında, “İnsan; yaşamadan öğrenemez, okumadan yazamaz, yazmadan da kalıcı olamaz. En iyi dost kâğıt ve kalemdir.” diyen editör ve yazar Demet Yener samimi sözleriyle okurlara seslendi. “Ege İnci’nin Yazar Demet Yener ile Röportajı”nın devamına ve yazar ile ilgili merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz. 

Yazar

Özge Yıldız

Yorum Yap

Kayıt olmadan yorum yapabilirsiniz.
Benzer Yazılar